Tere tulemast oma uude koju!

 

Kogenud kinnisvaraarendaja INVEGO poolt rajatav uudne elukeskkond on kõik, mida tänapävaselt kodult ootad. Turvalisus, kvaliteet, arhitektuur ja mugavus on vaid mõned märksõnad iseloomustamaks seda terviklikku nägemust kaasaegsest elust. Head asjad sünnivad ainult koostöös oma ala parimatega, nii ka Vana-Peetri projekti puhul. Vana-Peetri elukeskkonna ehitab Mitt & Perlebach OÜ ja järelevalvet teostab Pikk Silm OÜ. Tutvu ka tuleva Peetri Pargiga https://peetripark.ee/

SUUREPÄRANE ASUKOHT

Peetri küla on ideaalne elukoht inimesele, kes hindab turvalist ja rahulikku keskkonda ning samal ajal Tallinna kesklinna lähedust. Lisaks autole, tagab mugava ja muretu ühenduse kesklinnaga hästi korraldatud ühistransport ning kergliiklusteed. Vaid jalutuskäigu kaugusel asuvad mitmed koolid ja lasteaiad. Ostlemise muudavad lihtsaks ja nauditavaks Peetri Selver ja rohkete võimalustega Ülemiste keskus. Minutite kaugusel asub Ülemiste innovatsioonilinnak, Spot of Tallinn ja Tallinna lennujaam, mis muudab reisimise meeldivalt lihtsaks ja stressivabaks.

KVALITEETSED LAHENDUSED

Kaasaegne ja ajatu arhitektuur muudab Vana-Peetri elupaigaks, kus erilist tähelepanu on pööratud detailidele, mis muudavad igapäevase elu mugavaks ja turvaliseks. Kaasaegsed mänguväljakud, kergliiklusteed, hästi korraldatud parkimine on vaid mõned näited läbimõeldud elukeskkonnast. Madalad kommunaalkulud tagab B energiaklass, õhk-vesi soojuspumbad ning soojustagastusega sundventilatsioon. Ridaelamutel on soojatarbimine eraldi mõõdetav, ehk maksad täpselt nii palju kui ise tarbid – ei mingeid lisakulusid. Siseviimistluse märksõnadeks on kvaliteetsed ja vastupidavad materjalid ning tänapäevane esteetika.

TÄNAPÄEVASED MUGAVUSED

Igapäevase elu muudavad eriti mugavaks kortermajadesse planeeritud liftid. Esimesel korrusel asuvad panipaigad on ideaalsed hoiustamaks lapsevankreid, rattaid ja muud aktiivseks eluks vajalikku atribuutikat. Avaratel, päikesepoolsetel rõdudel saad nautida hommikukohvi või veeta pikki suveõhtuid suurema seltskonnaga. Lisaks on suurematel korteritel ka sisse ehitatud saunad, et saaksid head ja tervislikku leili nautida kodust lahkumata. Tervislik ja mugav sisekliima on tagatud läbi kontrollitud õhuvahetuse ja soojustagastuse.

ROHELINE ELUKESKKOND

Metsa veerel asuv kodu on privileeg, mis on paljude unistus. Värske õhk, linnulaul ja rahulik elutempo on see, mis muudavad Vana-Peetri projekti eriliseks. Astuda koduuksest välja ja minna sportima on luksus, mida ei ole paljudel. Vahetus läheduses asuv Ülemiste järv pakub jalutajaile lummavaid vaateid ja kergliiklusteed võimaldavad harrastada aktiivset eluviisi tervel perel aastaringselt.