Fassaad: Krohvitud pind, hoone ees ja tagafassaadil domineerib puit viimistlus.

 

Seinad:

Majade kandvad seinad on täisbetoneeritud Betoneks betoonikivi plokkidest. Korteritevahelised siseseinad on Betoneks õõnesplokkidest. Kõik siseseinad on silekrohvitud ja värvitud. Šahtide seinad on kergplokkidest. Korteri poolt silekrohvitud ja värvitud. Korterite siseseinad on teraskarkassil kipsseinad.

 

Vahelaed: Monteeritavad õõnespaneelid sammumüraisolatsiooni ja betoonist tasandusvaluga.

 

Katus: Soojustatud lamekatus, kaetud rullmaterjaliga.

 

Aknad: Kolmekordse klaaspaketiga plastaknad, soojuspidavus 1,0 W/m²K. Väljast tumehalli, seest valget värvi. Igas aknaavas asuvas aknaplokis on pöördavatav aknaosa.

 

Rõdu: Kõigil korteritel on rõdud. Rõdupiirdeks kaasaegne ning hoone arhitektuuri sobituv võrkpiire.

 

Küttesüsteem: Hoone soojusallikaks on õhk-vesi soojuspumbad. Korterites on ruumipõhiselt reguleeritav vesipõrandaküte. 

 

Ventilatsioon: Passiivmaja sertifitseeritud kõrge soojustagastusega ventilatsiooniagregaadid. Soojustagastusega sundventilatsioon, pliidi kohalt eraldi õhu väljaviik kubu ühendamiseks.

 

Elektripaigaldis:

Teostatakse hoone sisene elektrikaabeldus, paigaldatakse lülitid ja pistikud vastavalt korteri planeeringule. Teostatakse CAT6 andmesidekaabeldus arvestusega, et korteri ostja liitub meelepärase teenuse pakkujaga. Korteritesse on rajatud keskne fonosüsteem trepikoja välisukse avamiseks.

 

Valgustus: LED valgustus.

 

Lift: Kortermajades on lift.

 

Saun (ainult saunaga korterites): Haava saunalaudis ning saunalava. Elektriline saunakeris.

 

Viimistlus

Eluruumide seinad ja laed värvitakse, märgade ruumide seinad kaetakse keraamiliste plaatidega. Eluruumide põrandate viimistluseks kasutatakse laudparketti; tualettruumides, vannitubades, esikutes ja saunades kaetakse põrandad keraamiliste plaatidega.

 

Arendaja jätab endale õiguse asendada siinkohal kirjeldatud materjale ja seadmeid samaväärse või paremaga. Korterite hinnad sisaldavad siseviimistlust.